Propozycje Rang
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum pracowników CCP Strona Główna -> Sprawy organizacyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xoff
Gość


PostWysłany: Czw 17:40, 02 Lut 2006    Temat postu:

najpierw trzeba zachecic ludzi do pisania postow,
cztery osoby, ktore sie udzielaja to chyba za malo ...
Powrót do góry
Goofy
AdministratorDołączył: 22 Sty 2006
Posty: 102
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: ...:::Ząbki:::...

PostWysłany: Czw 20:53, 02 Lut 2006    Temat postu:

Dokładnie.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Xoff
Gość


PostWysłany: Pią 8:52, 03 Lut 2006    Temat postu:

ciesze sie ze sie ze mna zgadzasz goofy, ale chyba trzeba cos z tym robic:)

jako admin zaproponuj szefowej zeby postarala sie aby kazdy konsultant mial dostep do tej strony

wtedy moze cos sie ruszy
Powrót do góry
Diablo
Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 126
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Pią 20:44, 03 Lut 2006    Temat postu:

wydaje mi się że się nie zgodzi bo wtedy wszyscy siedzieli by i klepali na forum. jak już to lepiej niech mają wszystkie info bo i tak na niektórych jest mało roboty

wiadomo o które chodzi Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Xoff
Gość


PostWysłany: Sob 14:56, 04 Lut 2006    Temat postu:

wiadomo wiadomo:)
Powrót do góry
jacko
Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 49
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 22:59, 01 Mar 2014    Temat postu:

ełna zgoda. No ale co można innego zrobić w sytuacji gdy partie czyli podstawowe organizacje powołane do reprezentowania interesów politycznych społeczeństwa tego nie robią. To jest sedno rozważań Gospodarza. Przed wyborami pisałem, że nonsensem jest głosowanie na PO, bo to jakaś forma frontu narodowego skrzykniętego tylko po to by wygrać wybory. Natomiast niezdolnego reprezentowania interesów swego elektoratu, bo jego interesy w ramach tej samej partii (PO)są sprzeczne. Na PO głosowali zarówno klerykałowie jak i antyklerykałowie. No to o czym teraz można mówic?
Na dokładkę partie nie czują się zobowiązane dotrzymywać obietnic wyborczych. To jest tu tolerowane jak ściąganie w szkole. Przecież przyjęcie Karty Praw Podstawowych Tusk obiecał, by zyskać między innymi mój głos 5 lat temu. A potem się tego wyparł.
Tak więc skoro partie nie spełniają swojej roli, to społeczeństwo musi dbać o swoje interesy inaczej – pisząc projekty ustaw, męcząc się z petycjami, demonstrując na ulicach albo robiąc bunty w sieci.To nas różni, że nie wybieram mniejszego zła. Inaczej, nie daję się wciągać w sytuacje skutkujące koniecznością dokonania negatywnego wyboru. Nie daję się przymuszać do wyborów. A cała strategia wyborcza PO, nie licząc bredni o „Polsce w budowie” opierała na pozyskaniu elektoratu obawiającego się pis-u. To było wymuszone poparcie. I to pozwoliło PO wygrać wybory mimo niespełnienia obietnic wyborczych. Ale z mojego punktu widzenia, skoro ich nie spełniła to trudno żebym ją popierał po raz drugi. Trudno żebym wspierał oszustów.
Mnie Palikot spadł z nieba – tylko dlatego poszedłem na wybory. W innej sytuacji po prostu spędził bym niedzielę na spacerze.
Uważam więc, że ludzie ktorzy poparli PO – tylko dlatego by nie było pis-u – nie powinni tej partii krytykowac (np Gowina). Bo po pierwsze cel osiągnęli, przecież pis nie rządzi. A o to tylko chodziło. Czego więc jeszcze chcą?
A po drugie ta krytyka nie sensu, bo nic się dzięki niej w PO nie zmieni. Bo niby dlaczego miałoby się cokolwiek zmieniać skoro ludzie ją i tak poprą pod starszakiem pis-u. Przecież PO o nic się nie musi starać, bo to Prezes usilnie na jej zwycięstwa pracuje.
I tak może trwać latami. Prezes ma 65 lat przed nim przynajmniej 20 lat aktywności politycznej i tyle mogą trwac rządy Donalda Tuska. Zgodnie z zasada, że tu może być brud, smród, nędza i ubóstwo ale nie Prezes! [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Na Facebooku JG możemy przeczytać :,,W całej Polsce ponad 120 sądów chcemy uczynić filiami większych sądów. Ale chciałbym uspokoić mieszkańców, bo budynki zostaną i sędziowie też”… dopiero teraz czuję się zaniepokojona:))))?! Ostatecznie można wyburzyć budynki, albo w ramach oszczędności zrezygnować z sędziówSmile)
,, W projekcie, który rozesłaliśmy w ramach konsultacji, zaznaczyliśmy, że w przypadku Wydziałów Ksiąg Wieczystych nie przewidujemy żadnych zmian. Wszędzie tam gdzie one są, pozostaną. Choć, w wyniku informatyzacji, te wydziały będą likwidowane, i to we wszystkich sądach – być może w ciągu dwóch lat. Dostęp do Ksiąg Wieczystych już wkrótce będzie przez internet” – Rzeczywiście, nie przewidziano zmian, likwidacja w ciągu 2 lat Wydziału Ksiąg Wieczystych, to raczej zabieg kosmetyczny, jakaż tam znowu zmiana
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Ale przyszłości dla naszych dzieci czy wnuków nie gwarantuje konkretna partia czy jej lider ale tempo zmian – modernizacja. Również w sferze światopoglądowej. Z mojego punktu widzenia PO jest partią zachowaczą. Taką musi być, bo jej struktura (np frakcja Gowina o której rozmawiamy) jest konserwatywna. Struktura PO sprzyja trwaniu, inercji, trzymaniu się władzy a nie dokonywaniu zmian. Trudno żeby nasze dzieci, wnuki cieszyły się normalnością skoro wspieramy konserwowanie chorego systemu. Jeśli notorycznie demoralizujemy polityków godząc się na ich oszustwa, bo tym jest niewywiązywanie się z zobowiązań wyborczych, to jak możemy mówić, że myślimy o dobrej przyszlości dla kraju.
Dlaczego w polityce mamy stosować inne kryteria oceny niż w zyciu codziennym? Jeśli uczymy nasze dzieci, wnuki, że nie należy oszukiwać, że trzeba wywiązywać się z zobowiązań, dotrzymywać umów to czemu zwalniamy z tych zasad polityków?
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Oj, jak to ludzie się wymądrzają, a nie czytają. Tłumaczę, jak nie powiem komu: tak, jak napisałem, minister sprawiedliwości z ramienia administracji czuwa nad rozdzielnością władzy sądowniczej od tejże administracji. Nie może zajmować się sporami politycznymi i ideologicznymi, budować swej pozycji politycznej ani proponować reform. Jako strażnik prawa musi być dla prawników postacią wiarygodną jako bezstronny urzędnik. Czy to taka wielka filozofia? Czasem lepiej nie wyobrażać sobie, że inni są idiotami, a samej zjadło się wszystkie rozumy. No i że nas cenzurują, bo jesteśmy takie trafne, logiczne i ważne.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Nie jestem jeszcze żadnym politykiem – próbuję nim zostać, ale wiem, że to długa droga. Nie wystarczy raz wystartować. Z Gowinem nie ma to nic wspólnego. O żaden relacji konkurowania nie ma tu mowy – byłoby to śmieszne z mojej strony. A niezależny jestem jak ta lala – i za to zresztą cenią mnie politycy, którzy czasem pytają mnie o zdanie. Co do mandatu, to w ogóle dobrą praktyką byłoby, aby nie łączono funkcji ministra z funkcją posła, a to ze względu na rozdzielność władz i częściową opozycję między nimi. W szczególny sposób dotyczy to jednak ministra sprawiedliwości, który powinien dawać najlepszy przykład praworządności i dobrych praktyk politycznych.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Proszę Pani. Powiem jeszcze raz, dobitnie i z naciskiem jak jest dzisiaj w praktyce. Znam to z codziennej profesjonalnej autopsji, więc proszę raczej ze mną nie dyskutować a zapisać, przyjąć do wiadomości i cieszyć się że nie biorę czesnego:
W Polsce nad projektem ustawy pracuje się w Rządzie. Robi to się pomiędzy Kancelarią Premiera, Ministerstwami i Rządowym Centrum Legislacyjnym (RCL). Kiedy projekt jest gotowy a decyzje polityczne podjęte przyjmuje projekt Rada Ministrów i kieruje się go kanałami partyjnymi do większości sejmowej do przeprowadzenia przez procedury (kolejne tzw. „czytania”). Z posłami niczego się nie „uzgadnia” bo to są funkcjonariusze partyjni niższego szczebla. I tyle.
Czasem używa się procedury „przedłożenia poselskiego” wyłącznie dla celów politycznych lub propagandowych. Decyduje Rząd. Sejm nie ma nic do gadania, niczego nie może „przyjąć lub odrzucić”.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Wiara, że czas gruntuje demokrację przy bierności jej podmiotu – obywateli, to albo naiwność, albo konsumpcjonizm Smile (tak mówiąc nieco zgryźliwie, ale życzliwie).
Czas…czas nic nie zmienia, to my zmieniamy czas, albo on wymienia nas…
Przestrzeń społeczna nie znosi próżni, a też i sąsiadów mamy aktywnie zainteresowanych naszą biernością i swarami.
Jeśli dysputy o źle zainwestowanym głosie w wyborach i sposobach ratowania takiej, z góry straconej, szansy obywatelskiej, mają jakiś sens, to tylko ten, że i przed szkodą i po szkodzie my głupi.
Jeśli na boisku walczą o nasz bilet dwa ‘lewe’ cywilizacyjnie plemiona, to chcąc zarobić na wynajmowaniu boiska a nie upaść za długi, społeczeństwo nie ma wyjścia innego, niż odpowiednią drużynę założyć.
Opowieści o złych partiach i korporacjach, to narracje powabne, kołyszące do snu, przy którym np. stacje nadające zza Uralu (albo i z przed) łacno swe pieczenie pieką.
Nie chcecie zakładać partii spełniających obywatelskie oczekiwania i chroniących interesy oraz demokrację?
Będziecie mieli uliczne kryterium zemsty skarlałych pobratymców, wojnę religijną o zasmolony wrak narodowej pychy spod Smoleńska, jedyną prawdę i wartości, jakie niesie trzymanie przy sobie władzy za cudzą mordkę.
Licho albowiem nie śpi i nie czeka.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Zgadzam się z Tobą, że to jest niestety protezowanie. No ale jesteśmy bezsilni, bo Polacy stracili rozum. To też to się powoli dzieje. Kuroniowi to zajęło trochę czasu, również spędzonego w więzieniach. Nic nie ma natychmiast. Zmiany w świadomości społecznej zachodzą powoli. Popatrz jak trudno jest przyjąć do wiadomości liberalnej inteligencji, że tak naprawdę w wyborach wsparła Gowina, na którym psy wieszała i wiesza. I będzie wieszać, bo nie kojarzy swego politycznego wyboru z Gowinem. Wypiera to. Proste sprawy często okazuja się najbardziej trudnymi.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jacko
Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 49
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 17:21, 19 Lut 2015    Temat postu:

Nareszcie, ale czy z konsekwencjami?
Tak jak przekonywałem media okazało się super nieobiektywne w przedstawianiu partii i ich liderów w kampanii wyborczej.
Okazało się na podstawie ogłoszonych wyników monitoringu, że najwięcej (prawie wszystkie) ocen pozytywnych i najwięcej czasu w mediach uzyskali miłościwie nam panujący Tusk i jego partia. Natomiast na antypodach tych wyników znaleźli się Napieralski (prawie zawsze oceny negatywne) i SLD.
Oceniając te wyniki stwierdzam, że cudem – przy tak zmasowanym ataku inspirowanych przez rządzących polityków mediów – jest to, że SLD dostało się do parlamentu.Są jakieś granice tolerancji na głupotę. Wszelkie granice przekracza p. Pęk. Należy go ignorować, nie zapraszać do TV. Niech przemawia wyłącznie do swoich wyborców / ilu ich było ? / żeby zobaczyli jakiego mocarza myśli i kultury wybrali. Oglądanie Pęka powinno być zakazane, naraża bowiem jak w Kodeksie Karnym ” na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia” / zawał, wylew /. Pęk jest niewątpliwie ” mądry inaczej”.Klientów, którzy potrzebują kredytu - dodatkowej gotówki.Proces przyznawania mikropożyczki jest błyskawiczny i możesz od razu sprawdzić wynik decyzji na ekranie swojego komputera. Pieniądze z [link widoczny dla zalogowanych] są przekazane bezpośrednio na Twoje konto przez internet w ciągu godziny po tym, jak Twoja tożsamość zostanie potwierdzona.

Składanie wniosku o kredyt-chwilówkę nie zabiera dużo czasu. Żeby ubiegać się o [link widoczny dla zalogowanych], kliknij na odpowiednią ikonę i zacznij wypełniać wniosek o udzielenie chwilówki gotówkowej online.

Jeśli ubiegasz się po raz pierwszy [link widoczny dla zalogowanych] z , musisz przekazać 1 grosz na nasze konto, po to byśmy mogli potwierdzić dane osoby, do której należy konto. Następnie, przelewamy pożyczkę na uprzednio zweryfikowane konto i wysyłamy umowę pożyczkową na Twój domowy adres. Po podpisaniu warunków, odeślij dokumenty z powrotem do nas w kopercie [link widoczny dla zalogowanych], którą dostarczamy wraz z umową. Opłata za znaczek na kopercie została uprzednio przez nas uiszczona.
Masz racje , ale tylko czesciowa. Nie zauwazyles, ze senator Pek zapuscil sobie wasy i przypomina Pilsudskiego. Podobne wasy zapuscil sobie niegdys nieboszczyk Putra i tez bywal w studio tv agresywny.
Ale taki byl przeciez Dziadek, kiedy rozganial parlament i wrzeszcal do poslow, ze “wam uczyc kury szczac”
Potega Senatora Peka , podobnie jak u biblijnego Samsona, calkiem zalezy od owlosienia. Gdyby mu te wasy jakas Dalila zgolila, to senator Pek stalby sie takim malutkim Peczkiem
W dzisiejszych czasach, mikropożyczki to sposób na zapewnienie sobie dodatkowej gotówki na niespodziewane wydatki. Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że Klientom czasem zdarza się przekroczyć miesięczny budżet, natomiast rachunki muszą być opłacone na czas. jest po to, żeby Ci pomóc!
Proponujemy termin spłaty pożyczki w ciągu 15 lub 30 dni. Jednorazowo, można ubiegać się o [link widoczny dla zalogowanych] w wysokości od 200 – 3000 zł. Cała kwota znajdzie się na Twoim koncie bankowym już w ciągu godziny od złożenia wniosku od pon – pt w godzinach 8 – 18.
Setki ludzi w Polsce skorzystało już z [link widoczny dla zalogowanych]. jest jedną z najbardziej profesjonalnych i godnych zaufania firm, które udzielają chwilówek gotówkowych. Wielu z naszych Klientów bierze szybkie pożyczki, żeby opłacić niespodziewane rachunki chwilówek, zapłacić za naprawę sprzętu, który nagle się zepsuł, czy zrobić szybki remont mieszkania. Nikt nie jest w stanie przewidzieć wszystkich [link widoczny dla zalogowanych] nieoczekiwanych wydatków, które być może, będzie musiał pokryć danego miesiąca.
Olbrzymia wrzawa polityczna po “niedemokratycznych” – brak w mediach partii opozycyjnych a jeśli to z ocenami negatywnymi – w porównaniu z Polską jest przejawem hiperhipokryzji.
Lemingi między innymi z blogów wierzące w każde słowo komentatorów i na ich podstawie ? a nie w wyniku wiedzy z innych źródeł ? zdecydowały.
Czy zada sobie ktoś w końcu pytanie jaki jest wpływ nieuczciwego dziennikarstwa na wyniki wyborcze?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jacko
Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 49
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 18:57, 08 Maj 2015    Temat postu:

moje także słabo, tylko Niemcy wygraliMi się Holandia podobała. Zabrakło im tylko wykończenia. Dania z kolei światna skuteczność jeśli chodzi o strzały w światło bramki. Teraz trzeba czekać na ruskich...jak do tej pory chyba najładniej ze wszystkich zagrali a to średnio :/Wpadaj z typami do Darka i przestańcie się na siebie droczyć. Tak po męsku powiem raz a dobrze i żeby mi się na mnie zaraz nie droczyć za te słowa Panowie - do c.h.u.ja. pana - oboje jak dzieci. Raz mi Piotrek wskakuj do portfela Darka i obstawiaj mecze. Wszyscy jesteśmy drużyną narodową do k.u.r.w.y nędzy - tak czy nie
Holandia grała nieźle, ale zabrakło jej szczęsciaJa się wcale nie droczę z Darkiem i się nie obrażam. To nie ja odszedłem i się obraziłem. Uważam, że nic złego nie napisałem.

Jeśli pozwolisz swoje typy będę tutaj pisać Smile)
Słabo mi coś idzie ostatnio z typowaniam. Nic nie mogę trafić, to może i dobrze, że te mistrzostwa są takie nie przewidywalne.

Jestem całym sercem za Polakami, ale jakoś cięzko mi wytypować ich jako zwycięzców jutrzejszego meczu. Ruskie grają ładnie, z polotem, mam nadzieję, że ten ich mecz z Czechami to był tylko wypadek.... Chociaż ich zwycięstwo z Włochami sprzed ME tego nie potwierdza
Powiedz mi kto Ci się najbardziej do tej pory podobał? Która drużyna zostawiła najlepsze wrażenie?
wczorajsze mecze ciekawe, Włochy - Hiszpania tylko w drugiej połowie, moim zdaniem obie drużyny wyszły na murawę, aby sobie nie zrobić krzywdy, chciały remisu i remis był, drugi mecz Chorwatów z Irlandią dużo ciekawszy, przede wszystkim walka, Irlandia pokazała tylko serce do walki, umiejętności nie mają za duże, ogólnie słaba drużyna, moim zdaniem najsłabiej się pokazali


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez jacko dnia Wto 23:10, 24 Lis 2015, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jacko
Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 49
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 23:12, 24 Lis 2015    Temat postu:

Dobrze gada,wie co mówi bo ona jest przeznaczona przez Jarka do zwalczania demokracji i konsekwentnego wprowadzania stanu który był przed 1989r. Ciekawe jak ten PZPR tak długo utrzymał swoich agentów aby mogli przywrócić to co się wtedy wymknęło spod kontroli?
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią10 Nie zgadzam się z opinią3
~widz 10 godzin i 32 minut temu
Żałosne brednie .
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią10 Nie zgadzam się z opinią3
~Los nieprzychylny 10 godzin i 37 minut temuZadaniowani" czy to mówi kapral Ludowego Wojska Polskiego czy ktoś podobno wykształcony?
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią9 Nie zgadzam się z opinią2
~kh 11 godzin i 1 minutę temu
Jak jest proste pytanie to odp tez powinna być prosta a nie facio będzie wyglaszal jakies oświadczenia - to nie jest konferencja prasowa
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią9 Nie zgadzam się z opinią2
~ibik 11 godzin i 3 minuty temu
oooooooooooo, i kto to mówi? Lichocka!? ta niezwykle obiektywna i niezależna dziennikarka z PiS? mhmmm, ciekawe.....
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią9 Nie zgadzam się z opinią2
~m 11 godzin i 3 minuty temu
Lichocka od dawna jest właśnie taką obłudną tubą propagandową PIS-u, a teraz nawet ich posłem. To właśnie ona jest symbolem zejścia na psy części polskiego dziennikarstwa.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią13 Nie zgadzam się z opinią6
~ando 11 godzin i 8 minut temu
Powinnością dziennikarz w takich sytuacjach przycisnąć gościa tak aby odpowiadał na pytania , a nie wygłaszał swoje monologi wcześniej przygotowane . Sytuacja jest prosta . Kupujesz czas antenowy , przychodzisz i gadasz co chcesz , jesteś zaproszony do programu , obowiązkiem twoim jest dostosowanie się do reguł dziennikarza . Obowiązuje to wszystkich , łącznie z prezydentem . Chyba że wcześniej ustalono inne zasady .
Życzę tej kobiecie trwałego inwalidztwa.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią10 Nie zgadzam się z opinią3
~ja 10 godzin i 39 minut temu
Sztuka laureatki Literackiej Nagrody Nobla za trudna dla PIS-u,dlatego zamiast ją przeczytać i obejrzeć najlepiej zmówić różaniec i oprotestować!
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią8 Nie zgadzam się z opinią1
~Grzesiek 10 godzin i 41 minut temu
resortowe dzieci szczują. Media odsuwają od prawdziwych problemów. A może poplujemy w kierunku afery upadku banku spółdzielczego w Wołominie. Przecież my wszyscy zapłacimy za upadek. Gdzie była KNF która tak szczuła na SKOKI a pod jej okiem pada bank:) nie ma takiej możliwość


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez jacko dnia Nie 13:27, 28 Sie 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jacko
Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 49
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 13:29, 28 Sie 2016    Temat postu:

Taki jest skutek likwidacji polskiego przemysłu przez ostatnie 25 lat i wmawianie Polakom, że był nieopłacalny. No, ale Jacek Balcerowicz wykonał plan Jeffreya Sachsa.
0
Zgłoś wpis

Odpowiedz
to jest sabotaż! 2016-08-28 14:26
Tak właśnie zbankrutowała Rzeczypospolita Króla Stasia Poniatowskiego. Kiedy zabrakło kasy na spłatę długów, to mocarstwa (pożyczkodawcy) rozebrali sobie po kawałku tego kraiku. Rząd wydaje 50 mld rocznie na przywileje dla małoletnich cwaniaków a Polska jest zadłużona na pokolenia. Jeżeli do kogoś nie trafia przeliczam: przywileje kosztują 140 mln dziennie, 6 mln na godzinę, 100 tys/minutę, 1 700 zł/sekundę. A przecież można się przekwalifikować a nie pasożytować.
8
Zgłoś wpis

Odpowiedz
kil 2016-08-28 14:25
zadłużyć tak bardzo kraj moze tylko polityczny nieudacznik i egoista , który zasuguje na karę jakiej nasz chory kodeks karny zbudowany na potrzeby polityków nie przewiduje.
Kierować państwem za pozyczone pieniadze moze kazdy , co udowodnił Gierek a spłatą długu niech zajmują sie inni - z takiego załozenia wychodziły kolejne nieodpowiedzialne i nieodpowiednie politycznie osoby doprowadzając do tak astronomicznej kwoty
1
Zgłoś wpis

Odpowiedz
fffer 2016-08-28 14:24
Pięknie poczynała sobie złodziejska partia przez 8 lat!
-8
Zgłoś wpis

Odpowiedz
mf 2016-08-28 14:26
obecna poczynia sobie jeszcze piękniej
4 Nie porównujcie tej hołoty do Gierka, bo Gierek przynajmniej inwestował te pieniądze, budował zakłady pracy, drogi, osiedla i wszystkim się lepiej żyło, bo wszyscy mieli pracę i to dobrze płatną. Dziś ta hałastra dba tylko o siebie, a jeśli już coś robi, to tylko pod publiczkę.
13
Zgłoś wpis

Odpowiedz
MARYNARZ 2016-08-28 14:20
TEN KTO PISZE O ZADŁUŻENIU NASZEGO PANSTWA POWINNIEN WZIĄŚC ZIMNY PRYSNIC TAKIEGO ZADŁUŻENIA NIE MA I NIE BĘDZIE ....NA DOBRĄ SPRAWE TO JUZ BY NIE BYŁO EMERYTOW . MAMY CO SPRZEDAWAC GŁUPOTE TAKA RUMUNIA NAS WYPRZEDZA A NARÓD POLSKI ŁYKA CIEMNOTE POTO ŻEBY PODWYŻSZAC KASE PREZESOM
0
Zgłoś wpis

Odpowiedz
Racja 500+ 2016-08-28 14:18

To 500+ dla nierobow do tego doprowadza, barany
3
Zgłoś wpis

Odpowiedz
Martian 2016-08-28 14:16
Dobrzy ludzie nie ma co sie bac trzeba Wierzyc ze istnieje Boza Sprawiedliwosc ta Wiara naprawde jesli jestes szczery, dobrym czlowiekiem dociera pomaga..
-3
Zgłoś wpis
Nie porównujcie tej hołoty do Gierka, bo Gierek przynajmniej inwestował te pieniądze, budował zakłady pracy, drogi, osiedla i wszystkim się lepiej żyło, bo wszyscy mieli pracę i to dobrze płatną. Dziś ta hałastra dba tylko o siebie, a jeśli już coś robi, to tylko pod publiczkę.
13
Zgłoś wpis

Odpowiedz
MARYNARZ 2016-08-28 14:20
TEN KTO PISZE O ZADŁUŻENIU NASZEGO PANSTWA POWINNIEN WZIĄŚC ZIMNY PRYSNIC TAKIEGO ZADŁUŻENIA NIE MA I NIE BĘDZIE ....NA DOBRĄ SPRAWE TO JUZ BY NIE BYŁO EMERYTOW . MAMY CO SPRZEDAWAC GŁUPOTE TAKA RUMUNIA NAS WYPRZEDZA A NARÓD POLSKI ŁYKA CIEMNOTE POTO ŻEBY PODWYŻSZAC KASE PREZESOM
0
Zgłoś wpis

Odpowiedz
Racja 500+ 2016-08-28 14:18

To 500+ dla nierobow do tego doprowadza, barany
3
Zgłoś wpis

Odpowiedz
Martian 2016-08-28 14:16
Dobrzy ludzie nie ma co sie bac trzeba Wierzyc ze istnieje Boza Sprawiedliwosc ta Wiara naprawde jesli jestes szczery, dobrym czlowiekiem dociera pomaga..
-3
Zgłoś wpis
[link widoczny dla zalogowanych]
szybkie torby [link widoczny dla zalogowanych]
szybkie torebki papierowe [link widoczny dla zalogowanych]
papierowe z nadrukiem [link widoczny dla zalogowanych]

szybkie torby [link widoczny dla zalogowanych]
torebka z papieru [link widoczny dla zalogowanych]
torby spis [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
szybkie torby [link widoczny dla zalogowanych]
szybkie torebki papierowe [link widoczny dla zalogowanych]
papierowe z nadrukiem [link widoczny dla zalogowanych]

[url=]klimatyzacja w Warszawie[/url]
szybkie pożyczki [link widoczny dla zalogowanych]
chwilówki [link widoczny dla zalogowanych]
kredyty spis [link widoczny dla zalogowanych] chwilówki
[link widoczny dla zalogowanych] pożyczki
szybkie pożyczki [link widoczny dla zalogowanych] chwilówki
chwilówki [link widoczny dla zalogowanych] torby
kredyty spis [link widoczny dla zalogowanych] escape room

[link widoczny dla zalogowanych] escape room
szybkie pożyczki [link widoczny dla zalogowanych]
chwilówki [link widoczny dla zalogowanych]
kredyty spis [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych] darmowe
szybkie pożyczki [link widoczny dla zalogowanych]
chwilówki [link widoczny dla zalogowanych]
kredyty spis [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych] wrocław
[link widoczny dla zalogowanych] pożyczkowe konto

Separator [link widoczny dla zalogowanych] escape room
szybkie pożyczki [link widoczny dla zalogowanych]
chwilówki [link widoczny dla zalogowanych] klima
kredyty spis [link widoczny dla zalogowanych] wentylacje
[link widoczny dla zalogowanych] darmowe klimy
szybkie pożyczki [link widoczny dla zalogowanych]
chwilówki [link widoczny dla zalogowanych]
kredyty spis [link widoczny dla zalogowanych] kliatyzacja
[link widoczny dla zalogowanych] wrocław
[link widoczny dla zalogowanych] pożyczkowe konto

Odpowiedz
jan 2016-08-28 14:15
a kto ma tu rządzić ???oborowa?????która na odchodne we wsi brzeszcze narobiła długu 9 ml.to o czym tu pisać
Odpowiedz
jan 2016-08-28 14:15
a kto ma tu rządzić ???oborowa?????która na odchodne we wsi brzeszcze narobiła długu 9 ml.to o czym tu pisać
Zgłoś wpis
Mietek Grzechotnik 2016-08-28 14:21
Druga Grecja za 3, 2, 1 ...
8
Zgłoś wpis

Odpowiedz
pierwszy sort 2016-08-28 14:27
pretensje do PO to geniusze od kreatywnej ksiegowosci i opowiadania bajek o zielonych wyspach


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum pracowników CCP Strona Główna -> Sprawy organizacyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Bluetab template design by FF8Jake of FFD
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin